Platba & Doručenie

Platba & Doručenie

Tovar je možné, v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia, uhrádzať v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru u predávajúceho, platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány v našom E-shope, platbou vopred na bankový účet predávajúceho, alebo v hotovosti pri prevzatí pri platbe na dobierku (platí pre dodávky prostredníctvom Slovenskej pošty).

Vaše objednávky doručujeme priamo na Vami určenú adresu, prostredníctvom našich partnerov. Pre objednávky v rámci Slovenska je možné zvoliť aj dodanie na preferovanú prevádzku  Slovenskej pošty vo Vašej blízkosti. Našimi partnermi pre doručovanie sú Slovenská pošta, a. s., a prepravné spoločnosti Der Kurier Slovakia, s. r. o. a TNT Expres Worldwide, s. r. o.. Cena za prepravu je v plnej miere súčasťou kúpnej ceny výrobky a je vždy udávaná podľa aktuálnych prepravných cenníkov našich jednotlivých partnerov.

Vaše objednávky odosielame okamžite po potvrdení objednávky resp. po pripísaní Vašej platby za objednávku na účet. Obvyklé časy pre doručenie sú do dvoch dní od momentu odovzdania tovaru doručovateľovi, môžu sa však líšiť, predovšetkým pri zásielkach do zahraničia, v závislosti na dostupnosti prepravcov, podmienkach a štandardných časoch doručenia lokálnych partnerov jednotlivých dopravných spoločností, s ktorými spolupracujeme.

Našim zákazníkom ponúkame aj možnosť osobného odberu tovaru priamo na našej adrese (iba platba v hotovosti).

 

Balenie

Máte na výber z dvoch možností balenia našich výrobkov. Ak kupujete tovar za účelom jeho okamžitého použitia, navrhujeme Vám zvoliť si prepravné balenie, ktoré Vám umožňuje nakupovať naše výrobky už od množstva 1 ks!

Ak hľadáte hodnotný dar pre svojich najbližších, priateľov či obchodných partnerov, odporúčame Vám naše luxusné darčekové balenie, vhodné na priame darovanie, vďaka ktorému nemusíte vynakladať dodatočnú námahu pri zháňaní darčekových obalov či tašiek.

Darčekové balenie

Prepravné balenie

 

Nastavenie možnosti Platby a Doručenia v E-shope

Dopravca

Názov služby (ponuka v E-shope)

Spôsob platby

Cena

Brilant Crystal

Osobný odber

Len v hotovosti

0 EUR

Slovenská pošta

Balík na poštu (doručenie do 2 dní)

Platba kartou (platobná brána)

Prevodom na účet

Dobierka

6 EUR

6 EUR

7 EUR

 

Balík na adresu (do 2 dní od odoslania)

Platba kartou

Prevodom na účet

Dobierka

6 EUR

6 EUR

7 EUR

Der Kurier

Expres Kuriér (do 24h od odoslania)

Platba kartou

Prevodom na účet

8 EUR

TNT (iba pre zahraničie!)

Balík do 5 kg

Platba kartou

Prevodom na účet

22 EUR

 

Balík do 10 kg

Platba kartou

Prevodom na účet

27 EUR

 

Balík do 15 kg (všetky do 2 dní od odoslania)

Platba kartou

Prevodom na účet

31 EUR

 

  • Doprava zadarmo nad 60 EUR objednávky